צרו קשר: 0507609900 – גלעד / 0507601698 – משרד (אתי) / דוא"ל: GiladHan10@Gmail.com


Snapchat


סנאפצ'ט (Snapchat)
סנאפצ'ט היא אפליקציה לשיתוף תמונות. המשתמשים באפליקציה יכולים לשלוח תמונות, להקליט קטעי וידאו, להוסיף טקסט, וציורים, בנוסף המשתמש יכול להוסיף לוגו עם מיקומו, מה השעה שבה העלה את התמונה, מזג האוויר ועוד ובסוף לשלוח אותם לרשימה של אנשי קשר. לתמונות או קטעי וידאו אלו נהוג לקרוא "סנאפס" (באנגלית: "snaps", בתרגום אפשרי לעברית: "תצלומים"). השולח של התמונות או הקטעים יכול לקבוע לכמה זמן יוכל מקבל ההודעה לראות את התמונה (החל מדצמבר 2013 הטווח הוא בין שנייה ל-10 שניות), ולאחר זמן זה ההודעה תיעלם ממכשיר מקבל ההודעה, אך לא תימחק משרתי סנאפצ'ט. באפליקציה אפשר לדעת מה מספר הצפיות של כל תמונה או סרטון ששולחים.
עד היום ניתן בעזרת כלים שונים בכל זאת לשמור ולהוריד תמונות שנתקבלו ממשתמשים אחרים, חרף הבטחותיה של החברה לפרטיות, וללא ידיעת השולח. (ויקיפדיה)
מידע נוסף
* בניגוד להרבה אפליקציות אחרות, בסנאפצ'ט אין הגדרת פרטיות בכלל.
* טעות לחשוב כי סנאפצ'ט בטוח לשליחת מידע רגיש בגלל יכולת קביעת התזמון למחיקה. ישנן הרבה אפליקציות שניתן להתקין שיודעות לצלם את מסך הטלפון באופן אוטומטי ולשמור את זה לנצח.
* האפליקציה היינה מקור משמעותי לבריונות רשת בעולם - זוהי האפליקציה מספר אחת בארצות הברית לבריונות ברשת
* הודות לאתר חדש שמטרתו לשתף הצ'טים והתמונות האינטימיות עם כל העולם. האתר העלה מאות תמונות פורנוגרפיות ללא אישורם של אלה ששלחו את המסרונים, זו בעצם דוגמא לאתר שעושה שימוש בפירצה שהאפליקציה יצרה ובפופולריות של תמונות חשופות או בעלות הקשר מיני שמועלות
במסגרתה.
* מומלץ שלא לעשות שימוש באפליקציה הזו ואם כבר מעבירים תמונות לקחת בחשבון כי תמונות חושפניות או בעלות הקשר מיני שמועלות ומועברות באמצעות האפליקציה יגיעו לאתרים פורנוגרפיים.

כתבות בנושא סנאפצ'ט
* "הורדתם סנאפצ'ט לסמארטפון? מספר הטלפון שלכם חשוף להאקרים" - לכתבה כנסו כאן.
* "קארפה די 7 שניות: מה אפשר ללמוד על דור שלם מהאפליקציה האהובה עליו, סנאפצ'ט?" - לכתבה כנסו כאן.
* "קונטרול Z: הסיפור של סנאפצ'ט בכלל לא קשור לסקס וסמים" - לכתבה כנסו כאן.
* "Snapchat - עולם שכולו סלפי: כך אתם מפספסים משהו שהילדים שלכם כבר הבינו מזמן" - לכתבה כנסו כאן.


לקבלת סיוע לחץ כאן
Share by: